Forbidden to remember terrified to forget.

Květen 2009

Apríl u Cullenových

31. května 2009 v 19:02 rozcestnik cullenových
EMMETT: Celou noc jsem si lámal hlavu s tím,co provést ostatním.Zítra mělo být totiž 1.dubna - apríl.Rosie z toho byla dost nabručená,protože jsme ji díky hlubokému zamyšlení dostatečně neuspokojil - dokonce jsme ani nerozflákali postel!A když jsem ji kolem čtvrté ráno opustil úplně,se slovy že jí chci koupit dárek, naštvala se na mě a vystrčila mě z okna jako nějakého pobudu.A to jsem ani moc nelhal - v podstatě se dalo říct že jí kupuji dárek. Během hodiny jsem pořídil všechny rekvizity potřebné k mým plánům a vrátil jsem se domů.


Dnes v noci oficiální trailer k New Moon

31. května 2009 v 18:48 Novinky
Shelly Morrison, která získala práci jako fanoušek na MTV Movie Awards Insider, právě viděla v plné verzi trailer k Novému Měsíci.

Ujistěte se, že se dívám na video, slyším nějakou hudbu, která se zdá být stejně známá jako spousta dalších fanoušků, kteří se na trailer těší! Tak co říká tomu co viděla? --


Dostala jsem šanci se dívat na "New Moon" trailer, který bude zveřejněn v neděli během velké show (vysílaný živě ve 21 hodin večer). Úžasné! Miluju to! Vypadá to, že režisér Chris Weitz se snažil začlenit mnoho prvků z knihy do filmu, je to možné, a - bez starostí - upíři vypadají skvěle. Byla jsem úplně oněmělá a na prvním místě.
ET Preview of New moon trailer/scene

30. května 2009 v 13:28 videa
OOO......prnví ukázka z New moon traileru/scény....už jenom těch pár slov...."kiss me"........."I love you".........těšíím se nehoráázněě!!!

Miss Tisdale SB

29. května 2009 v 20:30 ♥Spřátelené blogy♥
For my new SB Miss Tisdale...doufam ze se líbí =o)
Hezká fota=o)

29. května 2009 v 13:50 Galerie